Kvetinová škola

Kvetinová škola

Projekt kvetinová škola sme založili v roku 2013 a úspešne funguje dodnes. Na kurzoch vás naučíme využiť rastliny zo záhrad, z prechádzok v prírode i zakúpené rezané kvety. V uvoľnenej atmosfére voňavého ateliéru si pomocou našich odborných rád vytvoríte krásne kvetinové aranžmány a prekvapíte samy seba svojou šikovnosťou. Všetky výtvory si samozrejme beriete so sebou, takže domov odchádzate s plnými rukami.

Veľmi sa tešíme, že vám aj za daných okolností s covid-19 môžeme prinášať radosť a rozptýlenie pomocou kvetinovej školy. V záujme zdravia všetkých zúčastnených však budeme dodržiavať nižšie uvedené opatrenia vydané Úradom verejného zdravotníctva SR. Verím, že zodpovedným správaním všetko zvládneme a pri tom život nestratí svoje čaro.

1. Vstup na kurz je povolený len s rúškom, ktoré je treba nosiť po celý čas kurzu.
2. Pred vstupom do ateliéru je pre vás pripravená dezinfekcia rúk.
3. Obmedzili sme počet účastníkov na 6 osôb.
4. Dodržujeme rozostup účastníkov na 2m, pričom školitel sa môže voľne pohybovať.
5. Žiaľ je zakázané podávať akékoľvek občerstvenie a nápoje, môžete si však priniesť svoju vodu, kávu, čaj.
6. Miestnosť, kde sa kurz koná je vetraná buď otvorenými dverami alebo fasádnym ventilátorom.
7. Vykonávame pravidelnú dezinfekciu stolov, kľučiek aj nástrojov používaných na kvetinovej škole.
8. Spoločnú fotku žiaľ musíme vynechať, ale nie je problém odfotiť osve kohokoľvek, kto bude chcieť.
9. Na toaletách je samozrejmosťou tekuté mydlo a papierové utierky.

Vidíme sa na kurze.

Pozrieť ponuku v e-shope

Pre koho je kvetinová škola určená?

Kurzy sú určené naozaj pre každého – nezáleží na veku, pohlaví ani predošlých skúsenostiach s prácou s kvetmi. Dôležitá je láska k prírode a chuť priučiť sa niečomu novému.

Kde prebieha kvetinová škola?

Najčastejšie organizujeme kurzy v priestoroch nášho ateliéru na Blumentálskej ul. č.13 v Bratislave. Kurzy sa pravidelne konajú aj v priestoroch podniku Čajka na Halenárskej ul. č. 6 v Trnave. V prípade záujmu môžeme prísť aj k vám.

Treba si na kvetinovú školu niečo priniesť?

Nie, všetky potrebné nástroje, dekoračný a kvetinový materiál máte u nás k dispozícii. K tomu aj naše praktické rady a limonádu, kávičku alebo čaj.

Kvetinová škola ako darček

Skvelý nápad! Darčekový voucher môžete zakúpiť priamo u nás v ateliéri alebo cez eshop. Platnosť má 12 mesiacov od dátumu kúpy a nie je viazaný na konkrétny termín ani tému. Ak si účastník vyberie z ponuky drahší kurz, cenový rozdiel dopláca priamo pred začiatkom kurzu.

Súkromná kvetinová škola

Zavolajte kamarátku, mamu, sestru, švagrinú a dohodneme si termín podľa vášho výberu. Tému si taktiež určíte samy. Minimálna účasť pre súkromný kurz je 5 osôb. Napíšte na skola@atelierpapaver.sk

Kvetinová škola pre firmy

Organizujete firemný event alebo hľadáte sprievodný program na firemnú akciu? Napíšte nám a radi vám pripravíme cenovú ponuku s návrhom termínu aj témy na vami zvolenom mieste. Napíšte na skola@atelierpapaver.sk