Kvetinová škola

Kvetinová škola

Projekt kvetinová škola sme založili v roku 2013 a úspešne funguje dodnes. Na kurzoch vás naučíme využiť rastliny zo záhrad, z prechádzok v prírode i zakúpené rezané kvety. V uvoľnenej atmosfére voňavého ateliéru si pomocou našich odborných rád vytvoríte krásne kvetinové aranžmány a prekvapíte samy seba svojou šikovnosťou. Všetky výtvory si samozrejme beriete so sebou, takže domov odchádzate s plnými rukami.

Pre koho je kvetinová škola určená?

Kurzy sú určené naozaj pre každého – nezáleží na veku, pohlaví ani predošlých skúsenostiach s prácou s kvetmi. Dôležitá je láska k prírode a chuť priučiť sa niečomu novému.

Kde prebieha kvetinová škola?

Najčastejšie organizujeme kurzy v priestoroch nášho ateliéru na Blumentálskej ul. č.13 v Bratislave. Kurzy sa pravidelne konajú aj v priestoroch podniku Čajka na Halenárskej ul. č. 6 v Trnave. V prípade záujmu môžeme prísť aj k vám.

Treba si na kvetinovú školu niečo priniesť?

Nie, všetky potrebné nástroje, dekoračný a kvetinový materiál máte u nás k dispozícii. K tomu aj naše praktické rady a limonádu, kávičku alebo čaj.

Kvetinová škola ako darček

Skvelý nápad! Darčekový voucher môžete zakúpiť priamo u nás v ateliéri alebo cez eshop. Platnosť má 12 mesiacov od dátumu kúpy a nie je viazaný na konkrétny termín ani tému. Ak si účastník vyberie z ponuky drahší kurz, cenový rozdiel dopláca priamo pred začiatkom kurzu.

Súkromná kvetinová škola

Zavolajte kamarátku, mamu, sestru, švagrinú a dohodneme si termín podľa vášho výberu. Tému si taktiež určíte samy. Minimálna účasť pre súkromný kurz je 5 osôb. Napíšte na skola@atelierpapaver.sk

Kvetinová škola pre firmy

Organizujete firemný event alebo hľadáte sprievodný program na firemnú akciu? Napíšte nám a radi vám pripravíme cenovú ponuku s návrhom termínu aj témy na vami zvolenom mieste. Napíšte na skola@atelierpapaver.sk